Alergeny dla Gastronomii

Alergeny dla Gastronomii Alergeny dla Gastronomii 

Odznaka zaufania

Profesjonalnie opracowane księgi do kupienia. Zobacz Opinie Klientów po zakupie

Szanowny Kliencie! Tablica Informacyjna i wykaz Alergenów w Menu
Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności (…), jesteśmy zobowiązani dołączyć do naszego menu listę alergenów. Informacje te muszą być dobrze widoczne dla konsumentów.

Obecność alergenów lub produktów powodujących nietolerancję nie musi być wskazana, jeśli nazwa środka spożywczego wyraźnie odnosi się do konkretnego alergenu (np. dla przetworów mlecznych nie ma potrzeby wskazywania na etykiecie, że dane składniki alergenne pochodzą z mleka). W takim przypadku nie ma konieczności wyróżniania lub podkreślania w inny sposób substancji lub produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji.
Dokumentacja jest przygotowana dla zakładów Małej Gastronomii która prowadzi produkcję i sprzedaż posiłków do konsumpcji na miejscu jak i na wynos, czy w formie cateringu.
Największy błąd jaki może zrobić Właściciel Zakładu, to kupić dokumentację HACCP GHP / GMP wydrukowaną lub w formie pdf. Po jakimś czasie przychodzi Sanepid, każe wprowadzić zmiany i wtedy jesteśmy w kropce. Wprowadzamy nowe potrawy a dokumentacji HACCP nie możemy zmienić.
Tutaj jest Dokumentacja w formie Word, do samodzielnej edycji i zmiany treści.
Nie ma odpowiedniej dokumentacji zadzwoń tel: 690 664 002
Dokumentacja będzie przygotowana w porozumieniu z Państwem , wysyłam 2 / 3 dni po złożeniu zamówienia na e-maila podanego w zamówieniu.
Moja dokumentacja jest kompletna, posiada wszystko co wymaga Państwowa Inspekcja Sanitarna, profesjonalnie opracowana.

Alergeny dla Gastronomii  
↓ Naciśnij na obrazek poniżej z dokumentacją ↓

Możliwość komentowania została wyłączona.