HACCP w Gastronomii Mobilnej

HACCP w Gastronomii Mobilnej

Odznaka zaufania

HACCP w Gastronomii Mobilnej Profesjonalnie opracowane księgi do kupienia. Zobacz Opinie Klientów po zakupie

Według Sanepidu należy rozumieć:

Komplet dokumentacji to: Księga HACCP według Codex Alimentarius + Księgę GHP/GMP (Dobra Praktyka Higieniczna / Dobra Praktyka Produkcyjna) rozszerzona o Mycie i Dezynfekcję Zakładu, Procedury Systemowe, Program Ochrony Przed Szkodnikami

Dokumentacja jest przygotowana dla zakładów Małej Gastronomii Mobilnej która prowadzi produkcję i sprzedaż w ruchomych punktach takich jak: Food truck, Przyczepy Gastronomiczne i Mobilne Wózki.

Największy błąd jaki może zrobić Właściciel Zakładu, to kupić dokumentację HACCP GHP / GMP wydrukowaną  w formie pdf. Po jakimś czasie przychodzi Sanepid, każe wprowadzić zmiany i wtedy jesteśmy w kropce. Wprowadzamy nowe potrawy a dokumentacji HACCP nie możemy zmienić. 

Tutaj jest Dokumentacja Systemu HACCP GHP GMP dla Gastronomii Mobilnej w formie Word, do samodzielnej edycji i zmiany treści.

Szukając dokumentacji proszę zwrócić uwagę na „Krótki opis działalności” i MENU

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniej dokumentacji, indywidualnej dla swojego zakładu, proszę zadzwonić do mnie pod nr. telefonu 690 664 002

Dokumentacja będzie przygotowana w porozumieniu z Państwem , wysyłam 2 / 3 dni po złożeniu zamówienia na e-maila podanego w zamówieniu.
Moja dokumentacja jest kompletna, posiada wszystko co wymaga Państwowa Inspekcja Sanitarna, profesjonalnie opracowana.

↓ Naciśnij na obrazek poniżej z dokumentacją ↓

Komentarze są wyłączone.