HACCP Moja Oferta

HACCP Moja Oferta

HACCP Moja Oferta
Witaj, na mojej stronie.
Tutaj znajduje się profesjonalna i gotową, dokumentacja Systemu HACCP GHP GMP opracowana pod wymogi Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Gastronomii, Restauracji, Sklepie Spożywczym itp., Word doc. / (pdf do pobrania za darmo). Którą można edytować i zmieniać tekst – po zakupie wysyłam na e-maila do 24 godzin.

Księgi HACCP GHP GMP są zbiorem mojej pracy, wdrażane w zakładach branży gastronomicznej, są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami a nawet polecane przez Sanepid. HACCP Moja Oferta

Zamawiając na mojej stronie wybraną dokumentację, nabywasz prawa autorskie do dokumentacji, celem wykorzystania jej w swoim zakładzie. (Patrz stopkę)

mgr inż. Mieczysław B. HACCP Moja Oferta HACCP GHP GMP Gastronomia
Ukończyłem studia kierunek: technologia żywności i żywienie człowieka
W specjalności: Technologia Biotechnologia Żywności.
Były pracownik Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg. normy ISO 22000: 2005 oraz HACCP wg. Codex Alimentarius.

Więcej o mnie http://chomikuj.pl/misiek.b

Opinie klientów po zakupie możesz przeczytać po naciśnięciu przycisku. [button link=”https://haccp-dokumenty.pl/haccp-opinie-klientow/” style=”info” window=”yes”]Opinie Klientów po zakupie[/button]

Aby wybrać dokumentację dla swojego zakładu szukaj w kategoriach lub przejdź do [button link=”https://haccp-dokumenty.pl/sklep/” style=”info” color=”green” window=”yes”]HACCP OnLine[/button] 

Jeśli oglądasz stronę na telefonie, szukaj kategorii produktów na samym dole.

Szukając dokumentacji dla swojego zakładu, w pierwszej kolejności proszę szukać po kategoriach, potem zwróć uwagę na „Spis sprzedawanych potrawHACCP Moja Oferta

Komplet dokumentacji, według Sanepidu należy rozumieć:

 1. Przykładowa Księgę HACCP według Codex Alimentarius.pdf
 2. Przykładowa Księgę GHPGMP (Dobra Praktyka Higieniczna Dobra Praktyka Produkcyjna).pdf
 3. Przykładowa Księgę Mycia i Dezynfekcji Zakładu.pdf
 4. Przykładowa Księga Ochrony przed szkodnikami Gastronomia (gryzoniami owadami).pdf
 5. Przykładowa Księgę Procedur Systemowych.pdf

Jeśli spodoba się Państwu moja dokumentacja, proszę napisać o niej, kilka słów na stronie, przy dokumentacji którą zakupiliście.

Dzięki temu inni odnajdą, tę stronę dużo szybciej.

Jeśli potrzebujesz dokumentacji indywidualnej dla swojego zakładu zadzwoń lub napisz.

Dokumentacja będzie przygotowana w porozumieniu z Państwem , wysyłam 2 / 3 dni po złożeniu zamówienia na e-maila podanego w zamówieniu.

Z wyrazami podziękowania Mieczysław B.

Kontakt tel. 690 664 002 / e-mail: HACCP.dokumenty@wp.pl  

8 komentarzy do: “HACCP Moja Oferta

 1. Zamówiłam indywidualne opracowanie pod naszą restauracje i jestem zadowolona. Doskonałe opracowanie ze szczegółami. Polecam „Ewelina nad Odrą”

 2. Witam. Kupiłam sobie wcześniej dokmentację dla mojego sklepu, w innej firmie, (Strona ładna ale ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,) poszłam do sanepidu i mi nie przyjęli. Poprawiałam, poprawiałam i ciągle miałam pobrem.
  Dopiero jak wysłałam do pana Mietka okazało się, źe to jakaś ściema.
  Pan Mietek mi przysłał swoje opracowanie i tą dokumentację mi przyjął sanepid i to od ręki. Polecam z całego serca, pana Mietka i dzięki za pomoc.

  1. Dziękuję za opinię.
   Po prostu, trzeba sprawdzać opinię. Niektóre strony ładnie wyglądają, zrobione przez webmasterów.
   Podpowiedź – jeśli ktoś się zajmuje wszystkim, to tak naprawdę niczym.
   Pozdrawiam
   Mieczysław B

 3. Zamówiłem opracowanie indywidualnej dokumentacji HACCP GHP GMP Mała Gastronomia, po otrzymaniu poszedłem do Sanepidu – popatrzeli i oddali. Zdziwieniem się, ze nawet nie czytają. Pytam się więc czy dokumentacja jest dobra, a Pani z Sanepidu mówi, że już widziała inne opracowania Pana Mietka i wie, że jest dobra.
  Więc co, zabrałem się i do widzenia.

  Polecam dokumenty z tej strony, a i kontakt telefoniczny też jest super.
  Sebastian W

 4. Dla osób które nie wiedzą dokładnie co to jest haccp dla gastronomii. Prowadzę gastronomie typu restauracja i zakupiłem HACCP restauracja i GHP GMP restauracja.
  Polecam indywidualne opracowanie. Po rozmowie z panem Mietkiem jest o wiele łatwiej wszystko zrozumieć. Dobry kontakt, fachowość i pomoc.
  Dzięki
  Piotr W

 5. Polecam. Szybka realizacja.

 6. HACCP GHP GMP Food Truck -> perfekcyjnie stworzona dokumentacja. Dokumenty godne polecenia. Współpraca z Panem Mieczysławem to czysty profesjonalizm. Pozdrawiam Tomasz K.

 7. Perfekcyjna obsługa, dokumenty przygotowane profesjonalnie i w ekspresowym terminie , polecam . Pozdrawiam Aneta

Dodaj komentarz